Test Sürüşü Yazın Yayınlayalım

Otokare.com kullanıcı deneyimleri için sayfalarını okurlarına açıyor.

10 Ocak 2013, 14:04

 

Test Sürüşü Yazın Yayınlayalım

Aracınızın markası, modeli ve üretim yılı ne olursa olsun; deneyimlerinizi yazın, yayınlayalım. Aynı otomobili almayı düşünenler için otomobilinizle ilgili görüşlerinizi paylaşın.

 

Otokare.com olarak 2012'nin başlarında çıktığımız bu yolculukta sizlere bugüne dek pek çok otomobil haberi ve test sürüşü ulaştırdık. Otomobil almayı düşünenlere bir çok modelin test sürüşünü yaparak ışık tutmaya çalıştık. Ancak biz test sürüşlerini genellikle kısıtlı bir zaman dilimi içinde ve kısıtlı bir parkurda yaptığımız için asıl önemli olanın kullanıcı deneyimi olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca sitemizde ağırlıklı olarak yeni modellerin test sürüşleri yer almakta. İşte bu nedenle otomobil kullanıcılarına araçlarını tanıtmak ve kendi kullanıcı deneyimlerini paylaşmak için sayfalarımızı açıyoruz. Daha önce yayınladığımız test sürüşü kriterlerine uygun olarak, yazı limiti kısıtlaması olmaksızın siz de test sürüşü yazılarınızı gönderin, sitemizde sizin adınıza yayınlayalım! 
 
 
Nasıl Yazacağım?
Öncelikle araçla ilgili deneyim sürenizi ve km'sini belirtiniz. Akabinde aracınızı stil, performans, konfor, kullanışlılık, yakıt tüketimi genel başlıkları altında veya kendi üslubunuz içinde ama bu konulardan bahsederek anlatınız. Yazınızın uzunluğu için herhangi bir alt ve üst limitimiz yoktur ancak çok kısa olmamasını tercih ederiz. Görsel veya video da ilave ederek yazınızı zenginleştirebilirsiniz. Gönderilen tüm yazılar gönderenin adıyla yayınlanacaktır. Adınızın yer almasını istemiyorsanız bunu belirtiniz.
 
Yazınızda size rehberlik etmesi için sitemizde yer alan test sürüşlerine göz atabilirsiniz.
 
 
Nasıl Göndereceğim?
Yazdığınız test sürüşü yazısını isterseniz iletişim sayfamızdan iletebilir, isterseniz de şu e-posta adresine gönderebilirsiniz:
 
 
Koşullar
Otokare.com gönderilen yazıyı yayınlamama hakkını saklı tutar.
Gönderilen metinler imla ve genel üslup açısından gerek görülürse redakte edilebilirler.
Gönderilen yazıların yayın hakları Otokare.com'a devredilmiş sayılır. Bu yazıların yayını için para veya başka bir menfaat talep edilemez. 
Yazılardan yazarları sorumludur. Aksi belirtilmediği sürece yazarının adıyla yayınlanır.
Bu koşullar gerek görüldüğünde değiştirilebilir.

Yorumlar


Güvenlik Kodu 

  • Tunahan

    Tunahan İstanbul

    24.07.2014 13:41

    audi a1 dizel ambiation

 

Hızlı İlan Arama

   

   

   

    Fotoğraflı